Skip to main content

درباره هومه

مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل هومه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره 3-229032

نام هومه بر گرفته شده از نام ایزد تندرستی است. ایزد هومه، در نزد ایرانیان باستان بعنوان خدای سلامت و تندرستی شناخته می گردیده. هوم یا هومه (سومه ودایی) ایزدی است که تندرستی و قوت می دهد و به محصولات و فرزندان برکت ارزانی می دارد. همچنین هوم نام گیاهی است که توانایی شفابخشی دارد و باور بر این است که از جنس افدرا است. شیره ی این گیاه قدرت های ماورا طبیعی اعطا می کند و تاثیر مسمومیت زداینده بر درمان ناخوشی ها را دارد. طبق اعتقادات باستانی گمان می رفت که این ایزد قدرت کافی برای غلبه بر هر دشمنی را اعطا می کند. در واقع هنگامی که کوی هوسروه (کی خسرو) پادشاه تورانی فرانرسین (افراسیاب) را شکست داد، از یاری مادی هوم برخوردار گشته است. (منبع: لغت نامه دهخدا)

چشم انداز

برای داشتن دسترسی به تخصصی ترین خدمات بهداشتی و درمانی و به موقع است. نفرات زیادی در ایران برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال چالش و تلاش هستند و هومه به دنبال تغییر این مسیر است.

نیروی انسانی

هومه با به کارگیری تکنولوژی به روز در ارائه خدمات پزشکی، علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت، بر آموزش نیروی بهداشتی و درمانی خود اهتمام می ورزد تا رابطه بین بیمار و کادر درمانی را ارتقاء دهد؛ بیماران با مراجعه به سایت هومه می توانند علاوه بر دسترسی و مشاهده خدمات مورد نیاز، با مجموعه کادر درمانی خود در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط داشته باشند.

ارزش ها

مرکز خدمات بالینی در منزل هومه تلاش دارد دانش سلامتی را از طریق افزایش آگاهی‌های بهداشتی و درمانی در میان تمامی افراد جامعه توسعه دهد. هومه اعتقاد دارد در عصر تکنولوژی، دسترسی به اطلاعات صریح و صحیح حق همه انسان‌هاست. دسترسی آسان و به موقع به خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان یک ارزش اصلی در مجموعه تخصصی هومه مورد توجه قرار خواهد گرفت. همچنین همراهی هومه آرامش را به خانه شما هدیه می دهد.

اهداف

اصلی ترین هدف این مرکز ارائه خدمات متنوع در طی چند ماه آینده می باشد و در 3 سال پیش رو به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات بالینی در منزل به مردم شریف ایران ارائه خدمت می نماید. ارتقای خدمات درمانی و افزایش رابطه بین بیمار و کادر درمانی مبتنی بر آموزش های مستمر پرسنل تخصصی هومه صورت می گیرد.