Skip to main content

خدمات پرستار خصوصی هومه

با شیوع کروناویروس در کشور و طی کردن پیک پنجم این بیماری، نیاز به مراقبت بیشتر از بیماران کرونایی بیش از پیش احساس می گردد. علاوه بر این کسانی که از بیماری کرونا رنج می برند تا ماه ها بعد نیز درگیر عوارض آن خواهند بود. به همین جهت  خدمات پرایوت (پرستار خصوصی) به روز و با کیفیت می تواند مساعدت بسیاری به این بیماران نماید. مرکز خدمات درمانی در منزل هومه، علاوه بر ارائه خدمات پرایوت (پرستار خصوصی) در منزل، به بیمارانی که در بیمارستان ها نیاز به همراه دارند خدمات متنوعی را ارائه می نماید. همچنین هومه مزیت های بسیاری برای مراقبت بهتر از بیماران ایجاد نموده است و مراقبت با کیفیت از بیماران در سرعت بهبود بیمار تاثیر به سزایی دارد.

خدمات پرایوت یا پرستار خصوصی در بیمارستان زمانی ارائه می شود که بیمار قادر به انجام کارهای خود در بیمارستان یا منزل نیست و یا اینکه اطرافیان آنها زمان کافی برای رسیدگی به بیمار خود را ندارند. پرستار خصوصی بیمار باید بتواند براساس زمان تعیین شده داروهای بیمار را مدیریت کرده و بر اساس نسخه پزشک آن ها را در اختیار بیمار قرار دهد.

در بسیاری از مواقع همراهی و نگهداری بیمار به دلایل گوناگون برای اطرافیان بیمار می تواند اقدامی دشوار و خسته کننده باشد و این سختی زمانی که اطرافیان بیمار اطلاعات کافی در زمینه ی پرستاری و مراقبت از بیمار را ندارند، بیشتر می شود. معمولا مراقبت بیمار شما توسط پرستار خصوصی با تجربه بالا انجام می گیرد.علاوه بر این پرستار خصوصی با آموزش های لازم در حوزه مراقبتی و درمانی توسط موسسه هومه به محل اعزام می شود. در زیر دلایل نیاز به خدمات پرایوت (پرستار خصوصی) را برای شما شرح می‌دهیم.

تنوع خدمات پرایوت (پرستار خصوصی) در هومه

در این راستا پرستار خصوصی بیماری که برای بیمارتان در خواست می دهید باید دارای تجربه و سواد کافی در امور پرستاری بوده تا بتواند هم رضایت بیمار و خانواده او را جلب نماید و هم بتواند با کیفیت مناسب در روند بهبودی بیمار تاثیر گذار باشد. علاوه بر این سعی شده است که با انعطاف پذیری در ارائه خدمات پرایوت به بیمار شما متناسب با سن او از پرستاران خصوصی با مهارت های متفاوت استفاده شود. به طور مثال برای سالمندان معمولا از کسانی که تجربه پرستاری در این حوزه را دارند به عنوان پرستار سالمند استفاده می نماییم و اگر کودک باشد توسط پرستار کودک به بیمار شما خدمات لازم ارائه می شود .

به چه دلایلی بیماران ما به پرستار خصوصی نیاز دارند؟

  • عدم دسترسی به اطرافیان برای مراقبت های شبانه روزی از بیمار
  • کیفیت پایین مراقبت از بیمار در بیمارستان
  • نداشتن تخصص و اطلاعات لازم در مراقبت و نگهداری از بیمار خود
  • سختی مراقبت از بیمار در پاندمی کرونا

یکی دیگر از دلایلی که نیاز به بکارگیری مراقب بیمار در بیمارستان می باشد، انجام کارهای پذیرش و حسابداری و ترخیص بیمار می باشد. همچنین پرستار خصوصی بیمار با هماهنگی با مسئول بخش بستری بیمارستان می تواند در امور درمانی مانند تزریقات، تعویض سرم و مواردی از این قبیل پرستاران را همراهی کند.

چگونه خدمات پرایوت ( پرستار خصوصی ) را دریافت کنیم؟

بیماران و افراد نیازمند این خدمات می توانند از طریق لینک زیر فرم مربوط به خدمات پرایوت (پرستار خصوصی) مورد نیاز خود را پر نمایند و پس از ثبت در خواست خود کارشناسان مرکز مرکز خدمات درمانی در منزل هومه جهت هماهنگی نهایی با شما تماس می گیرند و نسبت به اعزام پرستارخصوصی بیمار مشاوره لازم را به خانواده بیمار می دهند. مرکز خدمات درمانی هومه نیز یکی از این موسسات می باشد که با کیفیت بالای خدمات در این زمینه آماده‌ی ارائه خدمات پرستار خصوصی در منزل شما و یا اعزام به بیمارستان برای مراقبت از بیماران شما می باشد.

خدمات پرایوت در بیمارستان چیست؟

وظیفه‌ی اصلی یک پرستار خصوصی در بیمارستان فراهم کردن شرایط مناسب برای بهبود بیمار در بیمارستان می باشد. در زیر به خدماتی که یک پرستار خصوصی در بیمارستان ارائه می دهد اشاره می کنیم.

کنترل تغذیه بیماران و اجرای دستوراتی که پزشک تجویز کرده است. ارائه خدمات کامل مراقبتی شامل: پایش مایعات بدن، کنترل داروها و تزریقات، تعویض پوشک و نظارت بر سونداژ بیمار می باشد. با هماهنگی با پرستاران بخش، پرستار خصوصی می‌تواند داروهای بیمار را بر اساس دستور پزشک در اختیار او  قرار دهد. همچنین با هماهنگی با بخش بستری و دستور پزشک معالج پرستار خصوصی بیمار می تواند او را برای بردن به آزمایشگاه، رادیولوژی و بخشهایی از این قبیل همراهی و کمک کند.

معمولا بیمارانی که از نظر جسمی آسیب می بینند یا بعد از یک عمل جراحی نیاز به همدردی در آنها بیشتر حس می شود با آموزش هایی که به پرستار خصوصی هومه، در این زمینه داده شده است این فرد میتواند به عنوان یک همراه مطمئن، از نظر روانی  ذهن بیمار را از آن پریشانی دور کند و به او اطمینان خاطر و آرامش لازم در جهت حفظ روحیه بیمار بدهد.

نیاز به پرستار خصوصی دارید؟

ثبت درخواست