Skip to main content

واحد تجهیزات پزشکی هومه

تجهیزات پزشکی در سال های اخیر پیچیدگی بیشتری پیدا کرده است و جز تخصص های رو به پیشرفت است و در کنار تمامی واحد های درمانی اثر بخش بوده است. با استفاده از تجهیزات پزشکی متخصصان پزشکی می‌توانند تکنیک‌هایی درمانی بهتری را برای درمان بیماران استفاده کنند و حتی باعث کاهش هزینه های معنوی و مادی بیماری شود. دسترسی به محصولات بهداشتی با کیفیت خوب، مقرون به صرفه و مناسب برای پیشبرد سلامت همگانی و داشتن جامعه سالم‌تر ضروری است.

اهمیت تجهیزات پزشکی در منزل

امروزه بیماران زیادی درمان خود را در منزل طی می کنند که همین موضوع باعث شده است تجهیزات پزشکی به منازل مردم ورود پیدا کنند و جزئی از زندگی بیماران محسوب شوند. بدون وجود تجهیزات پزشکی، زندگی این بیماران به خطر می افتد. تجهیزات پزشکی، در تخصص های مختلف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند و به همین علت، ارزش آنها در منزل به خوبی احساس می شود.

خرید مطمئن تجهیزات پزشکی

خرید تجهیزات پزشکی، کاری تخصصی محسوب می شود و نیازمند بررسی و مشورت با متخصصین این حوزه می باشد. کیفیت، گارانتی، سرعت و طول عمر از نکات مورد توجه قبل از خرید می باشد که باید به دقت واکاوی شوند.

اجاره تجهیزات پزشکی

اما مقرون به صرفه ترین روش برای استفاده از تجهیزات پزشکی اجاره نمودن آن ها است. بسیاری از بیمارانی که توانایی خرید دستگاه های تجهیزات پزشکی را ندارند به این روش نیاز خود را بر طرف می نمایند.

تجهیزات پزشکی پر کاربرد در منزل که توسط هومه ارائه می گردد:
1

دستگاه ساکشن ریه و اکسیژن ساز
2

دستگاه بای پپ و ونتیلاتور
3

دستگاه پرفیوزر و هولتر ریتم قلب
4

انواع تخت های بیمار دوشکن، سه شکن، تخت مکانیکی و تخت برقی
5

تخت آی سی یو سه شکن
6

دستگاه مانیتور قلب و ریه و علائم حیاتی
7

انواع تشک مواج ساده، مواج سلولی ساده، مواج لیزری، مواج سلولی فوق تخصصی
8

دستگاه دی سی شوک و نبولایزر
9

دستگاه پمپ انفوزیون و کپسول اکسیژن
10

دستگاه گلوکومتر و پالس اکسی متر

نیاز به تجهیزات پزشکی دارید؟

ثبت درخواست